گزارش تصویری

دیدار مجید محبی مدیرکل با علی شعبانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز سه شنبه مورخ ۳ اسفند ۱۴۰۰ مجید محبی مدیرکل استاندارد استان بهمراه فرهاد بهمنی معاون ارزیابی انطباق و محسن ابراهیمی رییس اداره استاندارد شهرستان با علی شعبانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر دیدار و گفتگو نمود۔ 
در ابتدای جلسه مجید محبی به ارائه گزارشی از عملکرد استاندارد پرداخت سپس از ارتباط تنگاتنگ استاندارد با حوزه استانداری و فرمانداری در شهرستانها خبر داد که همین امر منجر به انجام بهتر رسالتی شده است که به سازمان ملی استاندارد ایران واگذار گردیده است.
وی با اشاره به بازنگری قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد در سال 96، افزود: با بازنگری این قانون همکاری و همراهی بیشتر تمام دستگاههای اجرایی در زمینه استاندارد و استانداردسازی وجود دارد که همین امر منجر به مطالبه گری بیشتر مردم از استاندارد، و دقت نظر آنها در انتخاب محصولات مصرفی استاندارد شده است، که بی شک یکی از اهداف سازمان ملی استاندارد ایران می باشد. و قطعاً همکاران این اداره کل تلاش بیشتری جهت رضایت مندی ارباب رجوع و هم استانیهای عزیز انجام می دهند۔
مدیرکل استاندارد استان، درخواست همکاری بیشتر اصناف، کسبه، در حوزه استانداردسازی اوزان سبک، جایگاههای عرضه سوخت، CNG، استانداردسازی آسانسور مراکز دولتی و عمومی را خواستار شد. و همچنین در حوزه محصولات کشاورزی و اخذ پروانه کاربرد حد مجاز آلاینده ها از سوی کشاورزان و دریافت نشان حلال از سوی واحدهای تولیدی صنایع غذایی را تاکید نمود۔ و همچنین جهت اشاعه فرهنگ و ترویج استاندارد خواستار میدان یا بلواری جهت نامگذاری به نام استاندارد شد۔
فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر نیز، در این جلسه، ضمن خیر مقدم و تقدیر از حضور مدیرکل کل استاندارد استان در شهرستان، با اشاره به صنعتی بودن منطقه، و اولویت های شهرستان در حوزه استانداردسازی محصولات، صنایع و ضرورت اطلاع رسانی بیشتر در تمام زمینه های استاندارد را خواستار شد.
وی در پایان یاد آور شد: تمامی ارگانها و اصناف شهرستان آماده هرگونه همکاری و تعامل بیشتر با اداره استاندارد شهرستان ایرانشهر در زمینه استانداردسازی فرآورده ها و خدمات می باشند۔

دیدار  مجید محبی مدیرکل با علی شعبانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر
1400/12/7 شنبه