گزارش تصویری

قلب تمامی مسلمانان به‌ویژه شیعیان از حادثه حله جریحه‌دار شد

قلب تمامی مسلمانان به‌ویژه شیعیان از حادثه حله جریحه‌دار شد رییس، مسئولان و کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران با بیانیه ای اقدام تروریستی در منطقه حِلّه عراق که منجر به شهادت و مجروح شدن مظلومانه شماری از زائران حسینی از جمله تعدادی از هموطنان عزیزمان شد، را محکوم کردند. در متن این بیانیه آمده است : در حالیکه دوستداران نبوت و امامت در مراسم اربعین با شکوه بی نظیر گرد آمده بودند تا میزان ارادت خود را با زنده نگه داشتن این ایام به جهانیان نشان دهند، جمعی سفاک با حمله تروریستی جان تعدادی زائر حسینی که جمعی از هموطنانمان نیز بودند را به شهادت رساندند. روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران و اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان، این ضایعه دردناک که قلوب تمامی مسلمانان به‌ویژه مردم ایران را جریحه‌دار ساخت به ساحت مقدس امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران تسلیت می‌گوید.

قلب تمامی مسلمانان به‌ویژه شیعیان از حادثه حله جریحه‌دار شد

رییس، مسئولان و کارکنان سازمان ملی استاندارد ایران با بیانیه ای اقدام تروریستی در منطقه حِلّه عراق که منجر به شهادت و مجروح شدن مظلومانه شماری از زائران حسینی از جمله تعدادی از هموطنان عزیزمان شد، را محکوم کردند.
در متن این بیانیه آمده است :
در حالیکه دوستداران نبوت و امامت در مراسم اربعین با شکوه بی نظیر گرد آمده بودند تا میزان ارادت خود را با زنده نگه داشتن این ایام به جهانیان نشان دهند، جمعی سفاک با حمله تروریستی جان تعدادی زائر حسینی که جمعی از هموطنانمان نیز بودند را به شهادت رساندند.
روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران و اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان، این ضایعه دردناک که قلوب تمامی مسلمانان به‌ویژه مردم ایران را جریحه‌دار ساخت به ساحت مقدس امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران تسلیت می‌گوید.

قلب تمامی مسلمانان به‌ویژه شیعیان از حادثه حله جریحه‌دار شد
1395/9/6 شنبه