گزارش تصویری

۲۱ دستگاه باسکول جاده ای در شهرستان چابهار آزمون شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: ناصر جدگال، معاون اداره کل و رئیس اداره استاندارد شهرستان چابهار گفت: ۲۵ دستگاه باسکول جاده ای در شهرستان‌های چابهار و سرباز در آبان ماه سالجاری توسط کارشناسان اداره اوزان و مقیاسهای این اداره کل آزمون گردید۔

جدگال افزود: هر ساله با شروع فصل برداشت محصولات کشاورزی در منطقه سرباز، صادرات و واردات در بازارچه های مرزی، بنادر شهید بهشتی، کلانتری و مجتمع انبارهاي مکران، به منظور جلوگیری از تضییع حقوق مردم آزمون های صحت عملکرد پس از تعمیر باسکول‌ها، مورد ارزیابی قرار می گیرند۔
وی تصریح کرد: در راستای ماموریتهای سازمان ملی استاندارد ایران و در جهت بررسی صحت کار باسکول های جاده ای، در سالجاری باسکول های سنگین مورد استفاده در مراکز خرید و کارخانجات در سطح ۶ شهرستان جنوبی سیستان و بلوچستان توسط آزمایشگاه سیار اوزان اداره کل انجام گردید۔
رئیس اداره استاندارد شهرستان چابهار بابیان اینکه صاحبان باسکول های دارای نقص فنی اجازه بهره برداری از آن تا رفع مشکل را ندارند، یادآور شد: در صورت تایید نشدن صحت کار باسکول ها، صاحبان آنها یک ماه مهلت دارند که نسبت به تعمیر لازم و رفع معایب این باسکولها اقدام نمایند۔

۲۱ دستگاه باسکول جاده ای در شهرستان چابهار آزمون شد
1400/8/9 یکشنبه