گزارش تصویری

دیدار رییس و کارکنان اداره استاندارد زابل با امام جمعه شهرستان

‍ به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز سه شنبه مورخ ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰ و در چهارمین روز از هفته استاندارد، اسحاق ابراهیم زاده رئیس اداره و کارکنان استاندارد شهرستان زابل با حجه الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی امام جمعه زابل دیدار و گفتگو نمودند۔ در این دیدار ابتدا رئیس اداره استاندارد شهرستان ضمن تقدیر از امام جمعه زابل به دلیل حمایت ها و رهنمودهای سازنده شان و هدف دهی اهداف در تمامی سطوح تقدیر نمود و گزارش عملکرد اداره استاندارد شهرستان زابل را حضور ایشان ارائه نمود.
در ادامه حجه الاسلام والمسلمین عزیزی ضمن خوش آمد گویی به رئیس و کارکنان استاندارد، خدمات انجام شده توسط اداره استاندارد شهرستان زابل را خوب و ارزشمند ارزیابی کرد و نقش استاندارد را در تامین سلامت، ایمنی و کیفیت زندگی مردم بسیار مهم و اثر گذار دانست و افزود: اگر استانداردها در تمامی امور رعایت شود شاهد بهبود و بهینه سازی سطح زندگی مردم خواهیم بود.
امام جمعه زابل تاکید کرد: اگر بخواهیم در تولیدات داخل به موفقیت و پیشرفت برسیم باید با رعایت استانداردها و تولید محصول با کیفیت اطمینان بازارهای هدف را بدست آوریم و در مسیر ارتقاء کیفیت گام برداریم.
وی از اقدامات و عملکرد مجموعه استاندارد تقدیر نمود و گفت: هفته استاندارد با توجه به اهمیتی که دارد و برای تاکید بر این اهمیت به عنوان روز جهانی معرفی شده است، یعنی مساٌله استاندارد مساله ای جهانی است که رعایت آن باعث پیشرفت اقتصادی کشورها و تامین سلامت در جوامع می گردد که در کشور ما نیز باید به این مقوله مهم توجه خاص داشت زیرا که اگر استاندارد ها، مخصوصا در صادرات رعایت نشود ، بازارهای جهانی را از دست خواهیم داد و به اقتصاد کشور لطمه می خورد. ایشان همچنین  توجه به کیفیت کالاهای وارداتی و تولید داخل نیز تاکید ویژه کردند.

دیدار رییس و کارکنان اداره استاندارد زابل با امام جمعه شهرستان
1400/7/20 سه‌شنبه