گزارش تصویری

دعوت سازمان ملی استاندارد ایران از موسسات فرهنگی و شرکت های تبلیغاتی

رییس سازمان ملی استاندارد ایران از همه موسسات فرهنگی و شرکت های تبلیغاتی کشور برای فرهنگ سازی و حمایت از کالای استاندارد ایرانی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات بین الملل، نیره پیروزبخت با اشاره به اینکه هیچ فرآیند اقتصادی بدون داشتن پیوست فرهنگی و تبلیغات مناسب موفق نخواهد بود خطاب به موسسات فرهنگی و شرکت های تبلیغاتی گفت: در این زمینه مسئولیت شما سنگین است و با استفاده از ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری خود براحتی می توانید هموطنانمان را به خرید و استفاده از کالای استاندارد و با کیفیت ایرانی تشویق و ترغیب کنید.

وی افزود: سازمان ملی استاندارد براساس رسالت قانونی خویش در ترویج فرهنگ استاندارد و به منظور حمایت از کالای ایرانی با استفاده از ظرفیت تعدادی از شاخص ترین هنرمندان کشور طرح های مناسبی را برای اکران و تبلیغات فرهنگی با موضوع حمایت از کالای ایرانی آماده کرده است و آمادگی دارد این طرح های شاخص هنری را در اختیار موسسات دولتی و خصوصی و شرکت های تبلیغاتی قرار دهد تا در فرهنگسازی و تبلیغات فرهنگی و اکران شهری مورد استفاده قرار گیرد.

پیروزبخت اظهار داشت: تمامی موسسات فرهنگی و شرکت های تبلیغاتی دولتی یا غیردولتی می توانند پس از تماس با روابط عمومی سازمان ملی استاندارد ایران به شماره تماس 02188889801 طرح های مذکور را دریافت و مورد استفاده قرار دهند.

دعوت سازمان ملی استاندارد ایران از موسسات فرهنگی و شرکت های تبلیغاتی
1397/3/21 دوشنبه