گزارش تصویری

دیدار و گفتگو رییس اداره استاندارد با حجه الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: اسحاق ابراهیم زاده رییس اداره استاندارد شهرستان زابل بهمراه کارکنان این اداره با حجه الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمود.
در ابتدا امام جمعه زابل در این دیدار اظهار داشت: استاندارد یعنی اطمینان و مردم مي بايست به نشان استاندارد  اعتماد پیدا كنند و ما باید سعی کنیم اگر تخلفی در زمینه های مختلف کالاهای تولیدی صورت گرفته موارد را به مردم اطلاع رسانی نماییم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: استاندارد در تمامی زوایای زندگی مردم نقش بسیار مهم و حائز اهمیتی دارد و نیاز مردم به استاندارد یک نیاز بسیار ضروری است.
وی خاطر نشان کرد: حضور موثر اداره استاندارد در جامعه موجب آرامش خیال مردم خواهد بود.
در ادامه این دیدار، رییس اداره استاندارد شهرستان زابل گزارش کاملی از عملکرد و فعالیت های این اداره ارائه و تکالیف و وظایف سازمان ملی استاندارد ایران را تشریح نمود.
و در پایان ابراهیم زاده پيشنهاد کرد ایشان در خطبه های نماز جمعه این هفته نسبت به فرهنگ سازي، ترویج و اشاعه مصرف کالای استاندارد و با کیفیت ایرانی رهنمودهایی را به نمازگزاران ارائه دهند كه این موضوع با استقبال حجه الاسلام و المسلمین عزیزی مصادف شد.

 دیدار و گفتگو رییس اداره استاندارد با حجه الاسلام و المسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل
1401/1/24 چهارشنبه