گزارش تصویری

اسلام پناه: سازمان ملی استاندارد ایران منزلگاه جوانان گام دوم انقلاب خواهد بود

مراسم تکریم و معارفه رییس سازمان ملی استاندارد ایران صبح امروز22 مهر ماه 1400 با حضور معاونین و جمعی از مدیران این سازمان برگزار شد.
مهدی اسلام پناه، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این مراسم با اشاره به شناخت خود از بخش های مختلف این سازمان گفت: برنامه های سازمان ملی استاندارد ایران بر اساس سیاست های کلان و راهبردی کشور، مبنای قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و بند 24 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در دستور کار جدی برای تمامی مدیران و بدنه این سازمان خواهد بود.
وی با بیان اینکه به صورت جهادی، تحول فوری و کوتاه مدت ایجاد خواهد کرد، افزود: روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد (عهد نامه مدیران دولت مردمی) در گره گشایی از مشکلات مردم و تحقق عدالت و پیشرفت، سرلوحه کارمان خواهد بود.
اسلام پناه با تاکید بر اینکه میدان و عرصه برای جوانان در سازمان ملی استاندارد ایران باز است تصریح کرد: از این پس سازمان ملی استاندارد ایران محل جولان جوانان گام دوم انقلاب خواهد بود.
غلامرضا شریعتی نیز در این مراسم ضمن تقدیر از اعتماد دولت و همراهی سایر مسئولان عضو شورای عالی استاندارد برای حمایت از اجرای برنامه های این سازمان، توفیق خود را در این مدت کوتاه مرهون تلاش معاونان، مدیران و کارشناسان سازمان دانست.
وی با اشاره به نقش حاکمیتی سازمان ملی استاندارد ایران تاکید کرد: برای اثربخشی وظایف این سازمان در حفظ سلامت و ایمنی جامعه، همچنین تعالی کشور لازم است جایگاه سازمان ملی استاندارد ایران ارتقاء یابد.
در این مراسم از تلاش های غلامرضا شریعتی در مدت تصدی ریاست سازمان ملی استاندارد ایران تجلیل به عمل آمد.
با حکم آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی، مهدی اسلام پناه به مدت 4 سال به عنوان رییس سازمان ملی استاندارد ایران منصوب شد.


اسلام پناه:
سازمان ملی استاندارد ایران منزلگاه جوانان گام دوم انقلاب خواهد بود

👉 https://b2n.ir/k66597

http://isiri.gov.ir/portal/home

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران

T.me/standard_news

اسلام پناه: سازمان ملی استاندارد ایران منزلگاه جوانان گام دوم انقلاب خواهد بود
1400/8/22 شنبه