گزارش تصویری

‍ بازدید از کارخانه سیمان سیستان

به گزارش روایط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز سه شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ در ادامه بازدیدهای برنامه ریزی شده معاونت ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد استان و در راستای شعار سال و منویات مقام معظم رهبری و بررسی فعالیت واحدهای تولیدی و خدماتی استان و پی گیری موانع و مشکلات این واحدها، فرهاد بهمنی معاون ارزیابی انطباق این اداره کل، پس از بازدید هفته گذشته از واحد تولیدی سیمان خاش واقع در جنوب استان، در این هفته جهت نظارت بر کیفیت سیمان تولیدی کارخانه سیمان سیستان، واقع در شمال استان نیز بازدید بعمل آورد.
در این بازدید، فرهاد بهمنی ضمن استماع گزارش یکی از مدیران کارخانه، بر لزوم استمرار کیفیت واحد و رعایت استانداردهای مربوطه تاکید نمود. وی بر لزوم استفاده از ظرفیتهای خوب واحد برای اخذ امتیازات لازم جهت انتخاب به عنوان واحد نمونه کشوری تاکید کرد. 
معاون ارزیابی انطباق اداره کل در پایان بازدید از قسمتهای مختلف کارخانه،  آمادگی اداره کل را به منظور رفع موانع احتمالی مربوطه در تولید و سایر موارد مربوط به استاندارد اعلام نمود۔ در این بازدید، مهدیه شهرکی رییس اداره تایید صلاحیت و محمد میری کارشناس اداره نظارت بر اجرای استاندارد اداره کل، فرهاد بهمنی را همراهی نمودند۔

‍ بازدید از کارخانه سیمان سیستان
1400/6/17 چهارشنبه