گزارش تصویری

دیدار مدیر سازمان بسیج کارمندان استان با مدیر کل استاندارد سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز دوشنبه مورخ 21 بهمن ماه امسال سرهنگ بیگ نژاد مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان به همراه سرهنگ نکوهی فرمانده حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان(عج) ادارات کل با مجید محبی مدیر کل استاندارد استان دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار سرهنگ بیگ نژاد با تقدیر از تلاش ها و فعالیت های اداره کل استاندارد استان، در راستای دست یابی به اهداف متعالی بسیج، زحمات خالصانه بسیجیان پایگاه مقاومت شهیدان بهمنی اداره کل استاندارد استان و همچنین با توجه به اینکه مجید جلالی فرمانده پایگاه شهیدان بهمنی اداره کل استاندارد استان جانشین گردان بیت المقدس حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) ادارات کل می باشد در زمینه فعالیتهای گردان نیز برنامه هایی را در ارتباط با گردان اجرا نموند تشکر نمود. مدیر سازمان بسیج کارمندان استان اظهار داشت: هم اکنون شاهد حضور بسیج در تمام قشرهای جامعه هستیم. وی افزود: بسیج همیشه و بویژه در شرایط حاد و بحرانی در کنار مردم و امداد رسان ایشان بوده است.
مدیر سازمان بسیج کارمندان استان سیستان و بلوچستان همچنین از همکاری و مساعدت اداره کل استاندارد استان و بسیجیان پایگاه مقاومت شهیدان بهمنی در برگزاری جشن کوثر برای بانوان کارمند ادارات کل استان که امروز 21 بهمن ماه امسال در سالن آمفی تئاتر اداره کل استاندارد استان برگزار می گردد تشکر نمود.

مدیر سازمان بسیج کارمندان استان اظهار داشت: هم اکنون شاهد حضور بسیج در تمام قشرهای جامعه هستیم. وی افزود: بسیج همیشه و بویژه در شرایط حاد و بحرانی در کنار مردم و امداد رسان ایشان بوده است.
در این نشست در ادامه مجید محبی مدیر کل استاندارد استان گفت: ضمن قدردانی از حضور مدیر سازمان بسیج کارمندان و فرمانده حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان (عج) ادارات کل، امروز فرصت خدمت برای مسئولان یک نعمت الهی است، که به مردم مناطق محروم و مستضعف خدمت کنند. در این شرایط خاص کشور، مدیران باید با تفکر بسیجی و به صورت جهادی و شبانه‌روزی عمل کنند تا همچون گذشته در مقابل دسیسه‌های بیگانگان موفق شویم. مدیر کل استاندارد استان افزود: وجود ظرفیت های فراگیر و گسترده بسیج در کشور را ابزاری قدرتمند در ترویج فرهنگ استاندارد عنوان کرد و از حضور این اداره کل در برپایی میز خدمت در مراکز عمومی و صنعتی با همکاری بسیج استقبال کرد.

دیدار مدیر سازمان بسیج کارمندان استان با مدیر کل استاندارد سیستان و بلوچستان
1398/11/28 دوشنبه