گزارش تصویری

دیدار رئیس و کارکنان اداره استاندارد شهرستان زابل با عباس ارجمندی فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز چهارشنبه بیست و یکم مهر ماه ۱۴۰۰ همزمان با پنجمین روز از هفته استاندارد رئیس و کارکنان اداره استاندارد شهرستان زابل با عباس ارجمندی، فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو نمودند۔
اسحاق ابراهیم زاده، رئیس اداره استاندارد شهرستان زابل ضمن تبریک بمناسبت هفته استاندارد، در خصوص فعالیت های اداره استاندارد شهرستان، وظایف استاندارد در حوزه استانداردسازی، نظارت، بازرسی، نمونه برداری از واحدهای تولیدی و صنفی مطالبی را مطرح و نیز گزارشی از فعالیت ها و عملکرد اداره  استاندارد شهرستان زابل در طی یکسال گذشته را ارائه نمود۔ در ادامه فرماندار شهرستان زابل ضمن تبریک هفته و روز جهانی استاندارد و پس از اعلام رضایت از فعالیتهای اداره استاندارد شهرستان، مقرر گردید در موارد ذیل همکاریهای فی ما بین اداره استاندارد، فرمانداری و دستگاههای اجرایی مرتبط صورت پذیرد۔
- با توجه به آزمایشگاههای مجهز اداره استاندارد و داشتن کارشناسان مجرب از اداره استاندارد شهرستان در کار گروههای متعدد استفاده شود۔
- بازدید و آشنایی بیشتر دانش آموزان از آزمایشگاههای اداره استاندارد در مقوله مبحث استاندارد
- تشکیل کار گروهی متشکل از ادارات استاندارد، تعزیرات، صمت، مرکز بهداشت و نماینده فرماندار جهت نظارت و پایش بیشتر کالا و خدمات در سطح شهرستان
- برگزاری دوره آموزشی جهت روسای ادارات دستگاههای اجرایی و شوراهای شهر و روستا با محوریت استاندارد

دیدار رئیس و کارکنان اداره استاندارد شهرستان زابل با عباس ارجمندی فرماندار شهرستان
1400/7/21 چهارشنبه