گزارش تصویری

 افتتاح غرفه استاندارد در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان 

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز سه شنبه ۲۵ آبان؛ هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان زاهدان با حضور داود شهرکی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری استان، مدیرکل استاندارد استان، تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی استان و جمعی از متخصصان و فعالان عرصه ساختمان در محل دائمی نمایشگاه‌های زاهدان افتتاح گردید.
در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه مجید محبی، مدیر کل استاندارد استان گفت: در بخش تولید و کنترل مصالح ساختمانی به صورت ویژه بر عهده سازمان ملی استاندارد ایران بوده و به تبع آن ادارات کل استاندارد استانها است که سعی کردیم موارد را به نحو شایسته پیگیری و نظارت کنیم.
وی افزود: کارشناسان و همکاران اداره کل استاندارد استان دقت لازم را در این زمینه دارند و تذکرات لازم در خصوص تخلفات صورت گرفته در زمینه تولید مصالح ساختمانی برای رسیدن به استانداردهای لازم داده می شود. وی اعلام کرد: نظارت بر بازار عرضه این محصولات هم یکی از اقدامات مهم سازمان ملی استاندارد است که طرح های ویژه ای در ایام سال در حوزه عرضه تولیدات اجرا می شود که این امر اثر گذار بوده است.
مدیرکل استاندارد استان نظارت بر تولید مصالح ساختمانی استاندارد، مرغوب و کنترل توزیع آن از رویکردهای این اداره کل برای ترغیب مردم به استفاده از مصالح کیفی در ساخت و سازها دانست.
همچنین در جریان برگزاری نمایشگاه و غرفه اداره کل استاندارد استان مدیران دستگاههای اجرایی استان و برخی تولیدکنندگان این صنعت از غرفه اداره کل استاندارد استان بازدید نمودند۔
پس از آیین افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان زاهدان مدیرکل استاندارد استان به اتفاق فرهاد بهمنی معاون ارزیابی انطباق، طاهره افسری معاون استانداردسازی و آموزش این اداره کل از برخی از غرفه های این نمایشگاه بازدید نمودند.

 افتتاح غرفه استاندارد در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان 
1400/8/26 چهارشنبه