گزارش تصویری

اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد

اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
بیش از یک سال از پیدایش ویروس کرونا می گذرد و مردم جهان و همه دولت ها عواقب وجود و گسترش این ویروس منحوس را کاملا درک نموده‌اند. کشته شدن مردم بسیاری در اقصی نقاط جهان و تعطیل شدن رفت و آمدها و کسب و کارها صدمات اجتماعی و اقتصادی ناشی از گسترش این ویروس در جهان است. همه ملت‌ها و دولت‌ها به دنبال یافتن راه‌حل درمان و پیشگیری از کرونا هستند. اما تاریخ باید به یک سؤال مهم در طی سال‌های زیادی از آغاز شیوع ویروس منحوس صهیونیست در جهان پاسخگو باشد که چرا اقدامی برای جلوگیری از نفوذ و گسترش این ویروس در جهان انجام نشد؟! ویروسی که کشتن کودکان، زنان باردار، جوانان و پیران، یکی از عواقب گسترش آن است۔
ویروسی که با غصب خانه و زمین ساکنان یک کشور آنها را آواره نمود و کسب و کار و پیشه آنان را به تعطیلی کشاند. ویروسی که رفت و آمدها را با وضع قوانین منع آمد و شد برای فلسطینیان ممنوع ساخت و حتی برای برگزاری مراسم مذهبی نیز مسلمانان را از حق مسلم خود محروم می‌نماید. ویروسی که با بمب و موشک حتی به کادر درمان نیز رحم‌نمی‌کند و خانه و کاشانه مردم مسلمان نیز از او در امان نیست. ویروسی که منطقه‌ای را در جهان آلوده کرده و متأسفانه سردمداران کشورهای مختلف هیچ چاره‌ای برای مقابله با نفوذ آن نمی‌اندیشند.
امام راحل عظیم‌الشأن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامید تا ملل جهان هم‌ پای ملت‌های مسلمان به دفاع از مظلوم علیه صهیونیست ظالم و غاصب به پاخیزند. امروز مقاومت در منطقه به رهبری جمهوری اسلامی ایران خاری در چشم صهیونیست‌ها ‌و اذناب و حامیانشان است. امیدواریم روزی فرا رسد و جهان از شر ویروس منحوس و خطرناک صهیونیست خلاصی یابد و قدس شریف با رهایی از چنگال اشفاگران به آغوش مسلمانان بازگردد و نماز جمعه‌ای پرصلابت و شورانگیز با محو صهیونیسم غاصب در مسجدالاقصی اقامه شود.
     
   مدیرکل و کارکنان اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان

اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد
1400/2/18 شنبه